Info

Jsem studentkou zabývající se tvorbou v grafických programech jako Photoshop, Illustrator, Corel, Gimp. Věnuji se především digitální malbě pomocí tabletu.

Spolupracuji externě s vydavatelstvím RF-HOBBY na měsíčníku pro děti a mládež 21. století Junior, konkrétně kreslím postavičky dráčků Maxe a Mini, comix a příležitostné drobnosti jako plakáty a nálepky.

Podmínky užití

Obrázky si můžete klidně stáhnout, použít jako tapetu plochy nebo jako inspiraci pro své vlastní obrázky, popř. je ukázat přátelům. Ale pokud je chcete použít pro svůj vlastní web, ikonku nebo cokoliv, napřed se mě zeptejte na fanyart(zavináč)gmail.com. Je malá pravděpodobnost, že vám to nepovolím, ale ráda bych měla přehled o tom, kde se moje obrázky vyskytují.

Zakázáno je kopírovat, distribuovat, prodávat, šířit či jinak zneužívat jakékoli části tvorby bez mého písemného svolení atd. (určitě znáte přesné znění).


FAQ - Často kladené otázky

Otázka: Kdo jsi?

Odp.: Studuju na škole Michael - Soukromá střední škola reklamní tvorby, s.r.o. v Praze. Více se můžete dočíst v mém Profilu.

Otázka: Výtvarná škola? Tam se učíte kreslit tyhle hustý věci?

Odp.: ... nooo, musím přiznat, že ne. Na naší škole se takovéhle věci moc necení (i když jakýkoliv nezávislý projekt většinou dostane uznání, to zas jo). Učíme se malovat "klasičtější" věci; třeba celých 16,7% vyučování patláme zátiší, což nevím, jestli někdy využiju, ale přinejmenším je to dobré na trénink a vykreslení ruky. K mým online projektům jsem hodně využila figurální kreslení (já VÍM, že moje figury jsou stejně špatný, nemusíte mi to připomínat!) a angličtinu, samosebou.

Otázka: Kolik ti je?

Odp.: Momentálně 17, ale pro mě a mé okolí asi kolem 6.

Otázka: Jaký je tvůj velký sen? Budeš i v budoucnosti pokračovat v kreslení a comixech?

Odp.: Pokud možno ano. Můj velký sen je odstěhovat se do USA a pracovat na kreslených projektech a 3D animacích v některém z velkých filmových studií jako Dreamworks, Pixar atd. A udělám pro to cokoli.

Otázka: Umíš anglicky?

Odp.: Uhm, trochu ^^'

Otázka: Nakreslíš mi obrázek?

Odp.: Ráda! :) Více se dočteš v sekci Obrázky na přání.

Otázka: S čím kreslíš ty digitální obrázky?

Odp.: V ČR se ještě digital art asi moc nerozběhnul, doufám, že se aspoň trochu zasloužím o jeho rozšíření :D. Kreslím všechno s pomocí tabletu (přesně Wacom Graphire Tablet 3), což je taková destička připíchnutá k počítači, která snímá pohyb a přítlak speciálního pera. Je to dost dobrá věc. Nevím, jak bych bez tabletu přežila :)

Otázka: Jak dlouho už kreslíš?

Odp.: Nikdy jsem nijak moc dobře nekreslila. Ještě v šesté třídě, kdy jsem napsala pár příběhů a myslela jsem si, že je můžu vydat, jsem hledala někoho, kdo by mi nakreslil aspoň titulní stránku. Ale nikdo se nenašel, tak jsem to zkusila sama. Během let jsem se vypracovala až k tomuhle.

Otázka: Můžu odkazovat na tuhle galerii?

Odp.: Samozřejmě! V sekci Odkazy jsou volně k použití. Můžete je šoupnout, kam chcete.Copyright © Iva Fany Vyhnánková 2000++. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).
CC License
[CNW:Counter]