Galerie

Samé fantazijní potvory nebo fantastické scény - prostě svět snů. Vše je kreslené digitálně s tabletem.
Počet obrázků v galerii: 14
Obrázky a ilustrace ke comixům Asheron a Dragon Heroes (a taky ke stovkám dalších plánovaných comixů :) ). Vše je kresleno tabletem.
Počet obrázků v galerii: 29
Obrázky kreslené "na zakázku", na kterých jsem si dala celkem záležet. Pokud také máte zájem o ilustraci nebo plakát nebo cokoliv jiného, více informací se dočtete v sekci Obrázky na přání.
Počet obrázků v galerii: 19
Obrázky a ilustrace pro Českou geologickou službu za účelem popularizace geologie.
Počet obrázků v galerii: 3
Grafické návrhy na vizitky, letáky, plakáty a všechno možné.
Počet obrázků v galerii: 8
Fantazijní potvory a fantastické scény - vše je kresleno tužkou, pastelkami, temperami...
Počet obrázků v galerii: 8
Studie a kresby zvířátek, tentokrát skutečných, která na naší planetě doopravdy žijí :). Většina z nich jsou moje vlastní - hlavně morčata.
Počet obrázků v galerii: 11
Fotomanipulace z fotek mého bratra nebo kamarádů a jiné podivné věci - většinou vtipy nebo parodie :)
Počet obrázků v galerii: 4
Animované postavičky vytvořené ve Photoshopu a ImageReady (nic lepšího k dispozici ve škole nebylo). Nedoporučuji uživatelům s pomalými procesory.
Počet obrázků v galerii: 3
Návrhy nových obrázků, hlavních hrdinů comixů v různých pozicích, design fantazijních potvůrek, nápady... Většinou tužka nebo tablet.
Počet obrázků v galerii: 5
Na Hollarce mi to už nestačilo, proto jsem přestoupila na nově založenou, ale velice moderní školu zvanou Michael - Soukromá střední škola reklamní tvorby, s.r.o. Zatím se mi tam moc líbí, protože děláme spoustu zajímavých věcí rychlým tempem a dokonce jsem byla i na stáži ve Skotsku). Tady jsou ukázky věcí, co tam děláme.
Počet obrázků v galerii: 9
Když jsem ještě chodila na Hollarku, hodně lidí se mě ptalo, jestli to, co dělám, umím ze té školy. Uhm, odpověď je ne. Tady je malá ukázka z toho, co jsme na té slavné Hollarce dělali :)
Počet obrázků v galerii: 11
Free tapety na plochu s různými fantasy příšerkami, hlavními hrdiny comixů atd., které si klidně můžete stáhnout.
Počet obrázků v galerii: 7
Něco opravdu hodně starého - titulní stránky k mým vymyšleným knížkám ze série Prima Parta (a pár jiných). Tyhle obrázky jsem kreslila někdy od svých jedenácti do čtrnácti let. Byla jich spousta, tady je jen "pár" na ukázku :) Ne, tohle všechno jsem samozřejmě nenapsala - teda vlastně ano, pokud počítám i ty nedokončené :) Pár z těchto dokončených příběhů je dostupných na Literárním dobrodružství. V popiscích pro zajímavost uvádím původní synopse "plánované" na zadní stranu obálky každého příběhu... klidně se zasmějte :)


Copyright © Iva Fany Vyhnánková 2000++. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).
CC License
[CNW:Counter]