Galerie: Comix Art

Obrázky a ilustrace ke comixům Asheron a Dragon Heroes (a taky ke stovkám dalších plánovaných comixů :) ). Vše je kresleno tabletem.
Počet obrázků v galerii: 29

Pixelay

Pixelay
Datum:
Media:
Popis:
Duben 2006
Digital
Jednou mi kdosi řekl, že nekreslím manga, protože to prostě neumím. Odpověděla jsem, že nemám mangu ráda (protože jsem znala jen pár druhů mangy, které se mi zrovna nelíbily). Ovšem časem mi to začalo vrtat hlavou a měla jsem čím dál větší chuť něco "mangovitého" nakreslit.
O něco později mi začal z jakéhosi nevysvětlitelného důvodu blbnout počítač, objevovaly se na něm červené a zelené pixely, které ovlivnily i moje spaní - zdálo se mi o počítačovém virovi Pixelay.exe, který se objevoval v podobě záhadných pixelů na obrazovce a taky se dokázal zhmotnit. (Mimochodem, celý příběh snu bych časem ráda zpracovala jako comix.)
No a právě hlavní hrdina snu vypadal jako postavička z mangy, což mi dalo šanci si vyzkoušet tento styl. ...Hm, koneckonců, začínám mít mangu docela ráda, comix o virovi Pixelayovi by proto mohl vypadat nějak takhle :)
 
Goodtimes Coro a Sheena Lesní cesta
Pozor na comixové hrdiny! Dragon Heroes - obálka Morčata
Morče, keteré umělo malovat 2007 Dračí Hrdinové Trilobit
Přátelé ze zverimexu Zpívající morče Fayllen - Digital Hero
Cisco Carry on Smiling Reaching the Sky
Zephire No Way Out... Your Friends Will Always Protect You
Hrdinové z Dračích Hrdinů Chibi Mirrage Tohle není ta naděje na kterou čekáš...
Pixelay.exe Portrét Danstina Pixelay
Mirrage Zachránit Svět - postavy Otarion
Akční Mirrage Čtyři morčata


Copyright © Iva Fany Vyhnánková 2000++. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).
CC License
[CNW:Counter]