Ilustrace

Ilustrace a doplňkové obrázky k mé vydané knížce Froddy - přítel z pravěku.

Počet obrázků v galerii: 19
Titulní stránky k ostatním dobrodružstvím Prima Party i jiných příběhům.

Počet obrázků v galerii: 19
"Parta se chystá na podzimní prázdniny k jezeru Loch Ness. Ale podezřelý muž z autobusové zastávky a Jackův a Staceyin učitel dějepisu se chovají tak podivně, že děti nakonec váhají, jestli by nebylo lepší zůstat doma a celé prázdniny ty dva sledovat. Jenže všechno už je zařízeno a z cesty do Skotska nelze couvnout.

Ale pak se stane něco naprosto neuvěřitelného a Parta se nestačí divit, kolikrát se ocitne tváří v tvář podivné souhře náhod…"
Počet obrázků v galerii: 10

"A znovu jsou tu naši přátelé z Prima Party! A tentokrát už ne tři, ale čtyři - při nebezpečném pátrání přibude věrný kamarád a statečný zachránce pes Maxim.
V dalším dobrodružství Prima Party nebude ani tentokrát o zapeklité problémy nouze.

Problém číslo jedna: Stacey se o své nové škole dozvěděla, že skrývá starou tajnou podzemní chodbu vedoucí neznámo kam. Teď ji hledá na všech možných, ale i zdánlivě naprosto nemožných místech.

A problém číslo dvě: Učitel fyziky Staceyiny třídy neustále terorizuje žáky. Je možné, aby byl dokonce spolčený se světovými teroristy?

Prima Parta se snaží přijít záhadě na kloub a znovu se neomylně zaplétá do dalšího nebezpečného dobrodružství…"
Počet obrázků v galerii: 12

Můj bezkonkurenčně nejoblíbenější příběh Prima Party, který bych si taky někdy přála zcomixovat.

"Prima Parta jede na letní tábor do Blackwoodu, rozlehlé zalesněné kopcovité krajiny, kde to ještě zavání divočinou. Jenže bezstarostné prázdniny skončí ve chvíli, kdy se z rádiové pátrací relace dozví, že se u Blackwoodu ztratil luxusní autobus, který Andy zná. A pokusí se ho Parta vypátrat?

No jasně! Na hledání jehel v kupce sena jsou přece profíci!

A to ještě netuší, že se právě zamotávají do nejfantastičtějšího a nejšílenějšího dobrodružství všech dob…"
Počet obrázků v galerii: 9

První příběh Prima Party.

"Prima Parta jede na prázdniny k moři.

No, to si asi říkáte, že si užili pěkné koupání a sluníčka a odjeli zase domů. Tak to teda ani náhodou! Na nic takového vlastně vůbec neměli čas! Hned po příjezdu do domu Jackovy a Staceyiny babičky a dědečka se díky staré pověsti nedalekého Horrificského ostrova všechno obrátí doslova vzhůru nohama (hlavně půda domu, kterou děti prohledávají ve snaze zjistit něco o tom podivném ostrově). V noci Parta zahlédne z okna na onom hrůzostrašném ostrově světlo. Když ráno dědeček s babičkou odjedou, vydává se na ostrov pátrat po původu tajemné záře - a hned se vše změní v děsivý útěk před nebezpečnými zloději. Zmizela loďka. Z ostrova není úniku…"
Počet obrázků v galerii: 12Copyright © Iva Fany Vyhnánková 2000++. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).
CC License
[CNW:Counter]